Faber UHF 005

Uhlíkový filtr  FABER UHF 005. Více informací o filtru Faber UHF 005 naleznete ve specifikacích produktu...
Garantovaný nákup z Svět dřezů

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 585 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
5 dní • 1 variantaZdarma97 % • 87 471 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč97 % • 145 recenzíDalší informace

uhlíkový filtr dobře sedí v digestoři, zatím vše vpořádku

• , zakoupeno v Moje spotřebiče

• Skvely obchod a prijemna komunikace
    • nenasel jsem

Mohu doporucit a rad se sem bracim ,protoze zde vzdy naleznu prijemnou a ochotnou obsluhu.

• , zakoupeno v ALIN e-shop

• pasuje na Faber
    • slaba pruzina, prepousti vzduch z venku dovnitr, je to netesne, v Hornbachu koupite stokrat lepsi klapu za nizsi cenu, rozhodne nekupovat

Tady ta klapka je naprd

Druh
filtry
Uhlíkový filtr

Uhlíkový filtr  FABER UHF 005.

Více informací o filtru Faber UHF 005 naleznete ve specifikacích produktu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Faber-eshop

uhlíkový filtr dobře sedí v digestoři, zatím vše vpořádku

• , zakoupeno v Moje spotřebiče

• Skvely obchod a prijemna komunikace
    • nenasel jsem

• , zakoupeno v ALIN e-shop

• pasuje na Faber

Tady ta klapka je naprd

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Michael Plaza

• Nic.
    • Nekvalitní výrobek.Kombinace plast-plech nedořešená pružinka na vracení záklopky nevrací se.Docela zásadní problém!

Doporučuji koupit levnější plastovou verzi když chcete ušetřit a nebo plechovou ale draží a kvalitnější zpracování a nejdůležitější je funkčnost výrobku.

• , zakoupeno v ELECTRO

• Lepší jsem na trhu nenašel
    • chtělo by to silnější pružinku.

Potřeboval jsem vyměnit mou klapku, která při silnějším větru klapala. Tato je o 80% lepší. Potřebovala by jen trošku silnější pružinku. Při nedávné vichřici se občas ozvala také.

• , zakoupeno v KASA.cz

• bobrý

Objednal jsem si to proto, že jsem nevěděl, zda to je v balení produktu, který jsem si objednal, jinak bych si to neobjednal. Tím chci říci, že jsem nikde nenašel, co je v příslušenství digestoře.